feelwood.com.ua
DSC_0502-3,1.jpg

Колектив Feelwood


Виробництво

Про нас

Feelwood – торгова марка, інтернет-магазин виробів з деревини. Ми продаємо якісні кухонні аксесуари, предмети інтер’єру власного виробництва для українського споживача. Основна порода, з якою ми працюємо – бук, що в достатній кількості зростає на території нашої діяльності.

Feelwood – не віртуальний бренд. Це повноцінне деревообробне підприємство з повним безвідходним циклом виробництва, власним комплексом лісопиляння, сушіння та глибокої обробки деревини. Виробнича компанія – Товариство з обмеженою відповідальністю «Угова,ЛТД» знаходиться в місті Мукачево Закарпатської області по вул.Ужгородській, 165. В обласному центрі Закарпаття (м.Ужгород, в.Закарпатська,28) знаходиться виставковий зал-офіс, який забезпечує роботу торгової марки Feelwood.

Бізнес торгової марки Feelwood – це родинна справа, де кожен вносить свій вклад трудовою участю і знаходить спосіб самореалізації своїх здібностей. Загалом роботу компанії забезпечують близько 50 працівників. Саме цей дружній, працьовитий колектив є нашим найбільшим надбанням і основою успіху. Запорукою цього є родинні цінності, перевірені друзі та працівники, які трудяться ще з початку заснування компанії.

В Україні компанія заснована у 2002 році німецьким інвестором, який все життя займався деревообробним бізнесом в Німеччині. У 2013 році компанію у цього власника придбали його ж менеджери-українці, що дозволило зберегти логістичні зв’язки, робочі місця та, що не менш важливо - німецьку якість виробів. Одночасне додаткове інвестування дало можливість не тільки зберегти зв’язки з контрагентами постачальниками та покупцями, але й знайти нові ринки збуту, запустити власне лісопильне виробництво та додаткову виробничу дільницю, відкрити виставковий зал-офіс в м.Ужгород.

Товариство спрямоване на урізноманітнений збут: виробництво деталей для меблів, кухонних аксесуарів, деталей для дитячих іграшок, заготовок для дерев’яних щіток тощо. Таке різноманіття надає переваги у комерційних ризиках та ефективному використанні сировини, зворотних відходів. Збут зорієнтований на експорт в країни ЄС (Словаччина, Чехія, Австрія, Німеччина). Тому виготовлення якісного готового продукту для українського споживача є не менш амбітною, але цілком реальною нашою метою. Компанія багато років виробляє продукцію на європейський ринок, тому ми готові до будь-яких забаганок нашого покупця.

Товариство сертифіковано по схемі FSC, тому наш покупець може бути впевненим у легальності походження деревини, отриманої від лісових господарств, які відповідають суспільним, економічним і природоохоронним стандартам.

Наша мета - не екстенсивне зростання і заробляння грошей. Філософія нашої справи ґрунтується на раціональному та повністю безвідходному деревообробному виробництві. Ми не намагаємось переробляти більше деревини. Основна ціль, яку ми поставили перед собою інша: переробка одного й того ж обсягу сировини при максимально додатковій вартості з одного кубічного метра деревини. Тому ми раді, що приносимо користь людям і державі.

Основний зміст діяльності нашої компанії - надавати щось більше ніж просто якісні продукти. Ми народилися і живемо в краї, багатому лісами, тому любимо займатися своєю справою. Оскільки наші власники – українці, то все, що ми заробимо, принесе користь і залишиться тут, в Україні.