Собача гантеля

23.06.2017

Gantel1.jpgВже готова до відправки партія дерев’яних гантель для собак нашому давньому німецькому партнеру, який є визнаним собаководом у Німеччині. Цей виріб експортується і з метою економії транспортних витрат складається у нашого клієнта. Але вже виготовляємо партію гантель для апортування і українським любителям собак. Незважаючи на зовні простий вигляд – це досить специфічний, складний у виробництві і цікавий виріб, про який ми ще детально розкажемо.

Команда апорт – одна з обов’язкових і корисних команд для виховання домашніх собак. Після команди «Апорт!» собака повинна приносити і подавати кинутий на відстань предмет (палку, м’ячик, гантель). Здавалося б, що це дуже простий прийом. Але тільки той, хто вчив собаку це робити, зрозуміє наскільки складно хазяїну і його чотирилапому другу правильно «домовитись». Скажем чесно: автор цього допису «уступив» своїй «дівчинці» (американському кокер-спанієлю), яка хоч і приносить, але віддає свій любимий м’ячик коли сама захоче. Але ж це «дівчинка»…

Якщо собака жує, гризе апорт, кидає предмет, тікає з ним – ваша гордість за друга постраждає, а спортсмени отримують штрафні бали, які впливають на кінцевий результат пари у змаганнях. Зважте – саме «пари», бо оцінюється не собака, а хазяїн разом зі своїм вихованцем. Оцінюється дружба і взаєморозуміння.

Gantel.jpg

Дерев’яна гантель для апортування – багатофункціональний предмет, що робить виховання і дресирування собак більш ефективним та зручним. Наші гантелі виготовляються з натуральної букової деревини високої якості. Для різних порід собак використовуються гантелі відповідної форми і ваги (від 200 гр. до 2 кг.). Гантель використовують для довільних ігор з собаками, для вивчення команд, навиків, тренування м’язів пащі. Бажано мати декілька гантелей для поступового збільшення навантаження і для різних тренувань. До форми, якості гантелі та процесу виробництва таких деталей ставляться особливі вимоги, що забезпечують собаці комфортно і безпечно піднімати, носити предмет. Гантель – незамінний засіб дресирування службових, поліцейських, військових собак. Дерев’яна гантель для апортування неодмінно використовується у спортивних оглядах-змаганнях. У Німеччині, наприклад, німецька вівчарка не отримає на виставці оцінку «відмінно», якщо успішно не пройшла змагання за системою Шутцхунд.

Невеликі і доброзичливі любительські клуби - це частина великої спільноти любителів собак. Клуби сприяють спілкуванню людей між собою, забезпечують добрі відносини між власниками собак. Якщо ви маєте собаку і не в клубі – все одно у вас буде свій «клуб» сусідів, друзів- любителів собак, які кожен день дарують і отримують частинку «звірячої» безкорисливої любові. Якщо ви відповідальна людина, якщо ви хоча б раз в житті розчаровувались в людях – заведіть собаку. Тоді ви багато чого зрозумієте в людях. Але обов’язково зрозумійте всю відповідальність такого рішення.

Gantel2.jpgBoni


Назад до списку